Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta Łuków

Logo - Urząd Miasta Łuków

Redakcja biuletynu

Adres redakcji biuletynu

Urząd Miasta Łuków

ul. Piłsudskiego 17

21-400 Łuków

tel: 25 7983000

Lista redaktorów

Nazwisko i imię Email Telefon
Bolesta Paweł pbolesta@um.lukow.pl 25 798 3009
Bosek Henryk hbosek@um.lukow.pl wew. 107
Bosek Iwona ibosek@um.lukow.pl
Chudek-Goławska Katarzyna kchudek@um.lukow.pl 257976609
Czajka Wiesław wczajka@um.lukow.pl wew. 140
Czerska Anna aczerska@um.lukow.pl wew. 112
Domański Marek mdomanski@um.lukow.pl 257976629
Droś Edyta edros@um.lukow.pl wew. 124
Gojdycz-Tracz Diana dgojdycz@um.lukow.pl 257976605
Goławski Jacek jgolawski@um.lukow.pl wew. 120
Grochowska Paulina pgrochowska@um.lukow.pl 257976640
Jakubowski Jacek jjakubowski@um.lukow.pl wew. 144
Kalinowski Michał mkalinowski@um.lukow.pl
Karwowska Agnieszka akarwowska@um.lukow.pl
Kicińska Alicja alicjakicinska@um.lukow.pl 25 7976691
Klink Aneta aklink@um.lukow.pl 257976612
Kopeć Agnieszka akopec@um.lukow.pl
Krasuska Monika mkrasuska@um.lukow.pl wew. 131
Krasuska Renata rkrasuska@um.lukow.pl 25 7976609
Kret Cecylia ckret@um.lukow.pl
Krysiak Małgorzata mkrysiak@um.lukow.pl 257976651
Kulpa Katarzyna kkulpa@um.lukow.pl
Kuśmierczak Łukasz lkusmierczak@um.lukow.pl wew. 119
Lipińska Ewa elipinska@um.lukow.pl wew. 122
Łukaszewska-Gajda Sylwia slukaszewska@um.lukow.pl wew. 121
Mastalerz Elżbieta emastalerz@um.lukow.pl wew. 107
Matejko Łukasz zdm@um.lukow.pl
Miszta Alicja amiszta@um.lukow.pl wew. 110
Mościcki Marcin mmoscicki@um.lukow.pl wew. 135
Olek Grzegorz golek@um.lukow.pl
Ostrowska Monika mostrowska@um.lukow.pl wew. 128
Piekarski Jarosław zgl@um.lukow.pl
Pniewska-Siurek Beata bpniewska@um.lukow.pl wew. 109
Radomyska Patrycja pradomyska@um.lukow.pl 257976609
Różalska-Bartnicka Marta mrozalska@e-zdm.lukow.pl 25 798 27 35
Sacharczuk Kacper ksacharczuk@um.lukow.pl
Sadło Iwona isadlo@um.lukow.pl wew. 148
Stoń Hubert hston@um.lukow.pl wew. 105
Suchodolska Laura zamowienia@e-zdm.lukow.pl
Szczygielski Krzysztof kszczygielski@um.lukow.pl wew. 134
Toporowicz Radosław rtoporowicz@um.lukow.pl wew. 120
Wereszczyńska Katarzyna kwereszczynska@um.lukow.pl 257976633
Wiąckiewicz Marek zdm@um.lukow.pl 25 798 21 00
Włodarczyk Beata bwlodarczyk@um.lukow.pl
Wojtal Anita awojtal@um.lukow.pl wew. 125
Wojtaś-Sawczuk Sylwia ssawczuk@um.lukow.pl 257976639
Woźniak Renata rwozniak@um.lukow.pl
Zdanowski Sławomir szdanowski@um.lukow.pl wew. 140
Zdunek Agnieszka azdunek@um.lukow.pl 257976612
Zielińska Aneta azielinska@um.lukow.pl wew. 134